Zeyer Tirilye Hakkında


Zeyer Tirilye Hakkında


1950'den beri üç kuşaktır süregelen bir gelenek kutsal zeytin ağacı ve meyvesi yetiştiricilik alanında 70 senelik geleneği 2009 yılında "zeyer" ismiyle somutlaştırdık.. Toprak ve ziraat insanoğlunun en eski uğraşıdır ve insan olmanın temel şartı tükettiğini üretmektir.. Hedefimiz sağlıklı, güzel ve akıllı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak ve bu kutsal ağacın meyvesini her aileye ulaşmasını sağlamak.

Zeyer olarak bu sebepleri bilinçli üretim ve doğaya saygılı temiz tarım uygulaması ile hayata geçiriyoruz... Bu sebep ve amaçlar ile burdayız.

1950 yılından bugüne kadar güney marmaranın en önemli zeytin zeytinyağı üreticilerinden olan zeyer zeytincilik yükselen marka değeri ile sofralarınızda şifa ve sağlık olmaya devam etmektedir. Güney marmaranın incisi Mudanya yöresinin eşsiz oksijeni ile birleşen Tirilye mevkii ve çevresinden elde edilen zeytinler Erken hasat olarak henüz siyah rengine dönüşmeden yeşil ve diriyken hasat edilir.

Tarım esaslarına uygun olarak yetiştirilen ve hasat edilen Gemlik tipi zeytinler herhangibir bekletmeye maruz bırakılmadan en fazla dört saat içerisinde sıkım tesisine ulaştırılır. Yarım asırı aşkın tecrübemizle topladığımız yağlık zeytinleri zeytinyağı fabrikasında soğum sıkım yöntemi ile işlemekte ve naturel sızma zeytinyağı üretmektedir. Günlük 120 ton zeytinyağı üretim kapasitesi bulunan tesislerde en kaliteli zeytinyağı üretilmektedir. 1950 den beri üç kuşaktır Doğanın mucizesi olan Zeytin Zeyer için bir tutku ve gelenktir.

Zeytin Zeytinyağı Üretimi

Hasadı yapılan zeytinler özel hava alabilir ve hiljyenik kasalara konulmaktadır. Son sistem yıkama teknolojisine sahip tesislerde içme suyu kalitesinde su kullanılarak temiz bir yıkama yapılmakta olup soğuk sıkıma uygun Zeytin hamuru malatşörde en fazla 24 derecede tutulmaktadır. Temassız yöntemle ayrıştırılan zeytinler zeytinyağının en saf en temiz en doğal haliyle siz değerli tüketicilere ulaşmasını sağlamaktadır. Üretilen zeytinyağları kapalı ortamda havaya maruz bırakılmadan filtreden geçirilir.

Özel azot gazlı krom tanklarda 20 derecede sabit tutulan zeytinyağları ugun koşullarda depolanmaktadır. Bir çok kalite ödülüne layık görülen Zeytinyağlarımızı sitemizden ücretsiz kargo seçeneği ile sizlere sorunsuz olarak ulaştırmaktayız. Nesillerden beri zeytin zeytinyağı üreten aile şirketi ismini ve kalitesini her geçen gün daha fazla kullanıcıya duyurmaktadır.

72 yıllık tecrübesi ve özgüveniyle üretimdeki çıtayı her geçen gün yükseltmiştir. Doğadan sofralarınıza kadar ulaşan en lezzetli ve doğal ürünleriyle sektörün aranan üreticilerinden biri haline gelmiştir. Kaliteli güvenilir müşteri memnuniyeti ve garanti odaklı üretimi doğrultusunda çıkan her yağ için detaylı analiz yapılmaktadır. Temizlik konusunda oldukça hassas olan firmamız sahip olduğumuz sertifikalarımızla tüketiciye güven vermektedir.

Ürünlerimize Göz Atın