Erken Hasat Zeytinyağı


Erken Hasat Zeytinyağı YENİ SEZON
1000 TL ve Üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Erken Hasat Zeytinyağı

(250 ML) 229.90 TL
    Katkısız Soğuk Sıkım 100% Doğal Cam Şişe
Ücretsiz Kargo güvenli ödeme

Tirilyedeki zeytin bahçelerimizden hasat mevsiminden önce mahsullerimiz olgunlaşmaya başlamadan hasadı gerçekleştirilerek üretilir. Soğuk sıkım metodu ile üretimi yapılan zeytinyağlarımız bu sayede lezzet ve aromasından taviz vermeden içerisindeki besin değerleri korunmuş olur. Türkiye’nin diğer bölgelerinde yetişen zeytinlerden üretimi yapılan zeytinyağlarına kıyasla asit oranı çok daha düşük olup, en ideal 0.5 ‘lik değere sahiptir.

TÜKENDİ

Erken Hasat Zeytinyağının özellikleri


Ülkemizde maalesef pek bilinmese de Tirilye zeytini dünyada sofralık zeytinin kraliçesi olarak anılmaktadır. Tirilye zeytinini farklı kılan ise yağ oranının diğer bölgelerde yetişen zeytinlere nazaran çok daha fazla olması ve zeytin yetiştiriciliği için en uygun iklim ve coğrafi koşullara sahip olmasıdır. Daha fazla bilgi için lütfen bu bağlantıya tıklayın. Yüksek polifenol seviyesiyle sağlığınızı koruyu. Kendine has özel aromasıyla bu zeytinyağımızı salat ve soslarda kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize bu efsanevi lezzeti tatmanız için özel 250 ml'lik cam ambalajında üretittk.

Erken Hasat Zeytinyağının farkı


Erken Hasat Zeytinyağı mevsiminden önce çiğ meyvelerden üretildiği için diğer zeytinyağı çeşitlerine göre kokusu daha keskindir, rengi ise daha koyudur, bu farklılıkların yanı sıra zeytin meyvesinin aroması fark edilir şekilde daha yoğun kıvamda olup çok az derecede tadı acımtıraktır vegenizde yakıcılık hissi verir. En fazla 0.5 asit oranı ile daha sağlıklı olup çiğ tüketime uygundur, yemeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz, salata, meze ve soslarda kullanmanızı tavsiyeediyoruz.

Erken Hasat Zeytinyağı fiyatları

Normal zeytinyağlarına göre Erken Hasat Zeytinyağıhasat zamanından önce çiğ olarak toplandığından yağ oranı yarı yarıya düşmektedir, bu sebepten dolayı fiyatında farklılık gösterir. Zeyer Zeytincilik olarak ulusumuzun son zamanlarda yaşadığı ekonomik zorlukları göz ardı etmeden Erken hasat Zeytinyağları fiyatlarını olabilecek en makul seviyelerde tutmaya özen gösteriyoruz